הסכם ממון לפני נישואין

לא מעט זוגות שעומדים להינשא שוקלים לעשות הסכם ממון לפני נישואין, אך עלולים לוותר בשל החשש מבירוקרטיה רבה וממושכת והתנהלות עם בתי משפט. מטרת הסכם ממון לפני נישואין, היא הסדרה חוקית של אופן ניהול וחלוקת הרכוש של בני הזוג בזמן הנישואים ו/או אחריהם, במקרה של גירושין. אין ספק שמדובר בנושאים שלא קל להתעסק בהן, במיוחד לפני הנישואים. אך הסכם ממון לא חייב להיות מסובך. משרדינו כאן כדי להפוך את התהליך לפשוט וקל יותר עבורכם. משרד עו”ד ד. שרון יעניק לכם את הייעוץ המקצועי הדרוש לצורך הגעה להסכם ממון מבלי שתצטרכו להתפשר על חלוקת רכוש וממון שאתם לא מרוצים ממנה. אם אתם עומדים להתחתן ושוקלים לעשות הסכם ממון לפני נישואין, אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ משפטי על ידי עורכי הדין שלנו שמנוסים בתחום ויסייעו לכם עד לקבלת אישור להסכם הממון. 

הסכם ממון לזוגות נשואים 

אם אתם זוג נשוי שטרם עשה הסכם ממון, ייתכן שאתם עלולים לחשוב שזה מאוחר מדי. אמנם מועד עריכת ההסכם יכול להשפיע על האופן שהוא מאושר, אך בהחלט ניתן לעשות הסכם ממון לזוגות נשואים. אם החלטתם בזמן נישואיכם שאתם רוצים להגיע להסכמה בעלת תוקף חוקי בכל הנוגע לניהול כלכלי וחלוקת הרכוש שלכם במהלך הנישואים ובמקרה של גירושין – אתם יכולים לעשות זאת בעזרת עו”ד מוסמך ומנוסה בתחום משפטי זה. משרד עו”ד ד. שרון מלווה בהצלחה מזה שנים לקוחות מרוצים רבים בכל התהליך עד לקבלת אישור להסכם ממון. ניתן לעשות הסכם ממון לפני נישואין או במהלכם. לא משנה מה תבחרו, משרדינו יוכל לסייע לכם ולתת לכם שירות מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך. 

הסכם ממון לפני נישואין – שיאפשר לכם ראש שקט בעתיד 

זוגות רבים חוששים להסדיר זאת מראש ולבסוף מוצאים עצמם בבעיות כלכליות במהלך או לאחר הנישואין. הסכם ממון מאפשר לכם להשקיע מראש במסמך שבעתיד יקנה לכם לא מעט שקט נפשי בנושא חשוב – הממון והרכוש האישי שלכם. אל תתפשרו על עצמכם ועל הפיננסים שלכם – פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי להסכם ממון ועו”ד שלנו ישמח לעזור לכם עד להסכם ממון ששניכם תהיו מרוצים ממנו. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

הסכם ממון לפני נישואין

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן