הסכם שכירות לעסק

מצאתם נכס מסחרי להשכרה? זה הזמן לפנות לעורך דין!

אם אתם בעלי עסק ומעוניינים לשכור כגון חנות, חלל עבודה או משרד, חשוב שיהיה לכם ליווי מלא של עורך דין לדיני מקרקעין. בשונה מחוזה שכירות לא מוגנת של נכס למגורים, השכרה של נכס מסחרי היא מורכבת יותר וכוללת ברוב המקרים גם התחייבות לתקופה ארוכה והשארת פיקדון או ערבות בנקאית בסכומים גבוהים. יצירת הסכם שכירות המבטיח את הצלחתו ובטיחותו של העסק שלכם לתקופה ארוכה היא נדרשת עבור כל בעל עסק. ניתן לנסח ולערוך הסכם המותאם אישית למאפייני הנכס במטרה למנוע מצבים מורכבים במקרים של סכסוך ביניכם לבין בעל הנכס. ניסוח ועריכה של הסכם שכירות לעסק עם משרד עורכי דין מקצועי, ישרת את האינטרסים שלכם בהסכם.

ניסוח ועריכת חוזה שכירות לעסק

כאשר מדובר על חוזה שכירות לעסק שלכם, חשוב לכלול בחוזה השכירות תיאור מפורט של הנכס וכל שטחים נלווים הנוגעים למקום, כגון חניון או מחסן. בנוסף לכך, מטרת השכירות שלכם צריכה להיות מוגדרת בבירור על מנת למנוע ככל הניתן הפרה של ההסכם הפוגעת במטרת השכירות. עורך דין מנוסה יכול לסייע לכם גם בשלב המשא ומתן מול בעל הנכס במטרה למקסם את האינטרסים שלכם מולו. המשא ומתן יכול להיות על כל נושא הקשור לחוזה, החל מהמחיר לתשלום החודשי לשכירות ועד לשינוי סעיפים שונים הנוגעים לאבטחת הזכויות שלכם בתקופת השכירות.

חשיבות בדיקת החוזה לפני חתימה

הסכם להשכרה של שטחי מסחר כמו בתי מלאכה, משרדים ומסעדות חייב להתחשב במגוון גורמים כאשר הראיה היא לטווח הארוך. הגנה על האינטרסים שלכם היא הכרחית בכדי לא לפגוע בניהול השוטף של העסק, עובדים ספקים וכל גורם עסקי איתו אתם עובדים באופן שוטף. ליווי מקצועי של עורך דין במקרה זה יביא לכך שהחוזה יהיה מותאם לטווח הארוך ויתייחס לשינויים היכולים להיות צפויים בעסק מהסוג שלכם.

ליווי משפטי להסכם שכירות לעסק

על מנת שתוכלו לחתום על הסכם שכירות לעסק בראש שקט ולהתחיל לנהל את העסק מהמקום החדש, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין דוד שרון המעניק שירותי ניסוח ועריכת חוזי שכירות מסחריים ללקוחות באזורים נרחבים בארץ עם צוות עורכי דין מנוסה ומקצועי.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

הסכם שכירות לעסק

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן