העברה ללא תמורה לקטין

מעוניינים להעביר נכס על שם הילד שלכם?

העברה ללא תמורה לקטין היא בהחלט אפשרית מבחינה משפטית אך היא דורשת אישור של בית משפט. מדובר על תהליך משפטי מורכב ומומלץ במקרה זה לקבל סיוע ממשרד עורכי דין בתחום המקרקעין. ישנם סוגים שונים של העברת נכסים ללא תמורה כגון העברת מגרש, העברה של חנות או עסק מסחרי, העברת משרד בבעלותכם או העברה של שטחים פתוחים ומשקים חקלאיים. יתכן ולא תוכלו להימנע ממס שבח בעת המכירה של הנכס גם אם הוא מועבר לילד שלכם. עם זאת, יש לבדוק את כל התנאים של הנכס ולקבל את כל הייעוץ הנדרש על מנת לדעת מה צופה לכם העתיד מבחינת מיסוי.

ידע וניסיון בתקדימים משפטיים

מכיוון שנושא העברת נכס ללא תמורה לילדים קטינים הוא מורכב, ישנם לא מעט תקדימים משפטיים בנושא אשר יכולים להיות רלוונטיים למקרה שלכם. משרד עורכי דין המגיע עם ניסיון בתהליכים הללו, יוכל לסייע לכם גם על פי תקדימים משפטיים במטרה לשמור על הזכויות שלכם על הנכס ומיסוי רלוונטי על פי חוק. מומלץ לעשות את התהליך בצמוד לעורך דין במטרה למקסם את הרווח שלכם והאינטרסים הכלכליים שלכם לטווח הארוך ובאותו זמן גם לספק מענה למעבר הנכס לילד שלכם והמטרות אשר הצבתם לעצמכם, כגון מכירת הנכס כאשר הוא יגדל, מגורים בנכס או השכרת הנכס לתקופה בה הילד או הילדה עדיין קטינים.

האם כדאי להעביר נכס לילד?

השאלה האם כדאי לבצע העברה ללא תמורה לקטין נשאלת אצל מרבית בעלי הנכסים בארץ המעוניינים להעביר את הנכס לילדים שלהם או לבני משפחה אחרים קטינים. כל מקרה הוא לגופו ולכן יש לבדוק זאת בהתאם לתנאי ולמצב המשפטי של הנכס. יש לבדוק מה קורה אם יש עיקולים על הנכס, משכנתא, חובות או הערת אזהרה בנכס טאבו. אנחנו במשרד עורכי דין דוד שרון נסייע לכם בתהליך ונלווה אתכם עד שתוכלו לבצע את העברת הנכס לילד או לילדה שלכם. צוות עורכי הדין שלנו יהיה זמין עבורכם לאורך כל התהליך ויפגש איתכם במידת הצורך.

העברה ללא תמורה לקטין

לקבלת פרטים נוספים על תהליך העברה ללא תמורה לקטין, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו במשרד עורכי דין דוד שרון נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

העברה ללא תמורה לקטין

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן