הפרת חוזה שכירות

בעל הדירה הפר את חוזה השכירות?

אם יש הפרה של חוזה השכירות על ידי בעל הנכס, לפני שאתם ניגשים להגיש תביעה בבית משפט או מחליטים באופן אקטיבי לבטל שקים של השכירות, חשוב שתעצרו רגע ותבינו קודם כל מה הסעיף שבעלי הדירה הפר. במקרים הללו חשוב לעיין שוב בחוזה השכירות. ייתכן שיהיה קשה להוכיח הפרת חוזה ללא ראיות מוצקות ועל כן יש לצלם כל דבר ולתעד כל שיחה או התכתבות עם בעל הנכס. במקרים מסוימים, ייתכן שלא ניתן יהיה לנקוט בצעדים משפטיים כי בעל הדירה למעשה לא הפר סעיף בחוזה באופן מפורש. כאן נכנס לתמונה עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין וחוזים ויכול לסייע לכם בבחינת הסכם השכירות ובהיתכנות להגשת תביעה כנגד בעל הנכס בגין הפרת חוזה שכירות.

בדיקת סעיפי חוזה רכישת דירה

מלבד בדיקה של סעיפי חוזה שכירות, עורך דין בתחום דיני מקרקעין יכול לסייע לכם בבדיקת סעיפי חוזה מכר של דירה. בדיקת סעיפי החוזה במקרה זה, יכולה לסייע לכם בתהליך המשא ומתן מול בעל הנכס ולקבל החלטות לקבל אחריות על ליקויים בנכס במידה וקיימים. בדיקה של הנכס לפני חתימת החוזה היא קריטית וקיימים היום כלים מקצועיים רבים לביצוע הבדיקה כמו בדק בית ובדיקה ואיתור של נזילות בקירות ומרצפות הדירה. בדיקת סעיפי חוזה רכישת דירה היא גם זמן טוב לנהל משא ומתן מול בעל הנכס במטרה למקסם את האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם מהעסקה.

מי יכול להפסיד יותר בחתימה?

לגבי חתימה על חוזה שכירות, במרבית המקרים המפסידים הגדולים יהיו השוכרים במידה ובעל הנכס מפר את חוזה השכירות. מכיוון שבעל הנכס צריך לספק לכם כלים לתפעול וטיפול בתקלות בדירה באופן שוטף, כאשר הוא מחליט לא לבצע את תפקידו תנאי המחיה שלכם יכולים להיפגע בצורה משמעותית. פנייה לעורך דין במקרה זה יכולה לסייע לכם גם בהוצאת כתב התראה לפני תביעה במטרה לדחוף את בעל הנכס לטיפול בליקויים או בכל בעיה אחרת הקשורה לדירה.

ייצוג משפטי להפרת חוזה שכירות

לקבלת ייצוג משפטי בנוגע להפרת חוזה שכירות הן מול בעל הנכס והן בבית המשפט, צרו קשר עם משרד עורכי דין דוד שרון המציעה לכם שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר לטיפול בהפרות חוזי שכירות או מכירה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

הפרת חוזה שכירות

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן