מכירת בית ללא תיווך

מתכננים למכור נכס? לא רוצים מתווכים?

אנשים רבים מבקשים למכור את דירתם ללא מעורבות של סוכן נדל”ן, מכיוון שהם מאמינים שהם יכולים לעשות זאת בעצמם בעזרת העלאת מודעה אחת או יותר ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט ייעודיים. רבים מתלוננים שכאשר הם מפרסמים מודעה באתרי מודעות מסווגות וברישומי נדל”ן, הם מקבלים הרבה מאוד פניות דווקא מצד מתווכים ולא מקונים. מכירת בית ללא תיווך יכולה להיות מאתגרת וחשוב לבדוק מה מטרת המכירה ואיך ממקסמים את הרווחים לצד ביצוע מכירה ומסודרת ללא תקלות.

מכירת בית פרטי בלי סוכן

במידה ויש בבעלותכם בית פרטי ואתם מעוניינים למכור אותו, חשוב לבדוק אילו הוצאות יהיו לכם כחלק מתהליך המכירה. בעת מכירת בית פרטי או דירה, חשוב להיות מודעים למיסים הפוטנציאליים שתדרשו לשלם. מס השבח הוא אחד מהם וישנם גם היטלים נוספים אשר צריכים להילקח בחשבון. מיסים אלו יכולים לכלול את מס השבח המתבסס על השבחת הנכס ובנוסף גם אגרות כגון היטלי פיתוח ואף שיפורי תשתיות בשכונה בה נמצא הבית. אם כן, כאשר מתחילים בתהליך למכירת בית פרטי חשוב לבחון את כל ההוצאות הכרוכות בביצוע העסקה ולבחון בצורה מושכלת האם תיווך עם סוכן נדל”ן הוא אכן משתלם כלכלית.

בדיקות מקדימות לסיוע בקבלת ההחלטה

ישנן מספר בדיקות מקדימות שתוכלו לעשות באופן עצמאי ולקבוע האם זה נכון לפנות לסוכן נדל”ן במקרה של מכירת הנכס שלכם. במידה והנכס שלכם מושכר כרגע ואתם מקבלים עליו תשואה, הלחץ למכור מהר בדרך כלל הוא קטן יותר, אבל במקרים של ירושה או רצון להיפטר מהנכס, יתכן ופנייה לסוכן נדל”ן תטיב עם עסקה המכירה. על מנת שתוכלו לקחת החלטה מושכלת הנוגעת להשכרת שירותי סוכנות למכירת דירות או סוכן פרטי, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום דיני מקרקעין בכדי לדעת מה יהיה גובה המיסוי ולקבל ליווי משפטי מקצועי לתהליך עסקת המכירה.

ייעוץ למכירת בית ללא תיווך

קיבלתם החלטה על מכירת בית ללא תיווך? רוצים להתייעץ עם עורך דין המתמחה בדיני נדל”ן? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין דוד שרון המלווה מאות לקוחות באזורים נרחבים בארץ בדרך למכירת נכס הנמצא בבעלותם. צוות עורכי הדין של המשרד ישמח לסייע לכם בבדיקת המיסוי הצפוי של העסקה במטרה להגיע להחלטות בנוגע להתנהלות המכירה ודרכי השיווק של הנכס ללקוחות פוטנציאליים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מכירת בית ללא תיווך

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן