מכירת נדל”ן מסחרי

מתכננים למכור נכס מסחרי? הגעתם למקום הנכון!

מכירת נדל”ן מסחרי היא תהליך מורכב, המצריך תכנון ופיקוח מדוקדקים. בהליך מכירת נכס מסחרי ישנם מספר שלבים חשובים, כגון הערכת שווי הנכס, כאשר שלב זה הוא השלב הראשון הוא הערכת המתבצע על ידי שמאי מקרקעין מוסמך. הערכת השווי תסייע לקבוע את המחיר המבוקש עבור הנכס במטרה לעבור לתהליך שיווק הנכס. תהליך שיווק הנכס מתבצע לאחר הערכת השווי וניתן להתחיל בשיווק עם חברות תיווך שונות. עם זאת, מומלץ לכם לקבל ליווי של עורך דין בתחום הנדל”ן בכדי לעשות את רישום הנכס בצורה מסודרת.

למה מומלץ לקבל לווי מעו”ד?

נדל”ן מסחרי דורש ידע מעמיק בתחום וניסיון בתהליכי מכירה והעברת זכויות. מכיוון שמדובר על נכס המשמש מספר שוכרים או משקיעים, התהליך ברוב המקרים יהיה גם ארוך יותר ממכירה של נכס פרטי כמו דירה או בית צמוד קרקע. ביצוע עסקה יעילה גם יביא להצלחה כלכלית מבחינת העסקה שלכם ולכן מומלץ שיהיה לכם עורך דין מומחה לדיני מקרקעין על מנת לפשט את התהליך עבורכם. עורך הדין יוכל לסייע לכם גם בתהליך המשא ומתן מול הקונה ולעבור על כל הסעיפים הרלוונטיים בחוזה שלכם על מנת לוודא שכל הזכויות שלכם שמורות בתהליך המכירה.

בדיקת משפטיות רלוונטיות לתהליך המכירה

מכירת נדל”ן מסחרי צריכה להתבצע בצורה מושכלת ולבדוק שהקונה הפוטנציאלי אכן עומד בתנאים המקדימים להסכם. ברוב המקרים יהיה צורך בניהול משא ומתן מול הצד השני, בעיקר אם שווי הנכס הוא גדול ומדובר במספר משקיעים או חברת השקעות. אנחנו במשרד עורכי דין דוד שרון נסייע לכם בתהליך באמצעות צוות עורכי הדין המצויין שלנו. עורך דין מהמשרד שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך עד לסגירת העסקה והעברת הזכויות לקונה, כאשר לאורך כל התהליך הוא ידאג לשמור על האינטרסים הכלכליים שלכם בעת מכירת הנכס.

מכירת נדל”ן מסחרי בליווי עו”ד

לקבלת מידע נוסף על תהליך מכירת נדל”ן מסחרי, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו במשרד עורכי דין דוד שרון נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על התהליך. אנחנו נסייע לכם בתהליך המכירה במטרה להביא למכירת הנכס בצורה מהירה ויעילה לקונים היכולים לעמוד בעסקה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מכירת נדל”ן מסחרי

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן