מכירת נכסים

מוכרים את הנכס שלכם? זקוקים לליווי משפטי?

עבודתו של עורך דין בתחום המקרקעין בכל הנוגע לעסקאות נדל”ן תכלול ברוב המקרים כולל ביצוע בדיקות לפני מכירה של הנכס וייעוץ בתכנון מס וניצול פטורים שונים הקיימים בחוק. בנוסף לכך, עורך הדין יכול לסייע לכם בתהליך משא ומתן למכירת נכסים במטרה למקסם את הרווח שלכם מהעסקה ולהביא לכך שכל הזכויות והאינטרסים שלכם מופיעים על גבי החוזה בסעיפיו השונים. משרד עורכי דין בעל ניסיון בתחום החוזים ודיני מקרקעין ילווה אתכם לאורך כל תהליך העסקה, עד לחתימה העסקה והעברת הזכויות על הנכס לרוכשים.

מכירת נכס וניהול משא ומתן

כאשר מדובר על מכירה של נכס, יש להתייחס לנושא פריסת התשלומים והמועדים לתשלום באופן מסודר ולקחת בחשבון את כל הפעולות הנדרשות לסיום תהליך העברת הנכס לידי הבעלים החדשים. עורך הדין לדיני מקרקעין אשר מייצג את הרוכשים, יכול להחזיק כספים בחשבון נאמנות על מנת לוודא כי אתם תשלמו לרשויות השונות את כל הסכומים להם את חייבים כספים כגון רשות המיסים בכל הנוסע למס שבח וכספי להיתרים עירוניים לרשות המקומית בו הנכס נמצא. מכירת נכס הינו תהליך מורכב ולעיתים איטי במיוחד, אך חשוב לעשות זאת נכון בכדי להביא לעסקה אופטימלית מבחינתכם מכל הבחינות, הן כלכלית והן אישית.

הסכם עם מנגנוני הגנה משפטיים

לשמירה על זכויות המוכר, עורך דין מקרקעין יכלול בחוזה סעיפי הגנה ומנגנונים משפטיים שונים להבטחת עמידה בתנאי התשלום של הקונה. ניתן לקבוע בסעיפי החוזה קנסות או הפרשה לדמי קנס מוסכמים של עשרה אחוזים לדוגמא ממחיר הרכישה. קנסות יכולים להיכנס לחוזה על פי מקרים כמו איחור בתשלום או אי תשלום חלק מהכספים המיועדים לרכישת הנכס. ליווי משפטי של עורך במקרה זה הוא קריטי במטרה למנוע פגיעה במעבר הכספים הנדרשים למכירת הנכס ולהציב את הצד הקונה בסיכון לקנס בתהליך המכירה.

מכירת נכסים עם משרד עו”ד

לקבלת ליווי מלא של עורכי דין מקצועיים למכירת נכסים וקרקעות, צרו קשר עם משרד עורכי דין דוד שרון ותוכלו לקבל ליווי וייעוץ משפטי של צוות עורכי הדין הטובים ביותר בתחום המקרקעין, המלווה מאות לקוחות בכל רחבי הארץ בתהליכי מכירה וקנייה של נכסים וקרקעות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

מכירת נכסים

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן