עו”ד נדל”ן במרכז

תחום הנדל”ן בישראל ממשיך להתפתח משנה לשנה ובכל יום נחתמות המוני עסקאות בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים. עובדה זו מדגישה את החשיבות שבביצוע עסקת נדל”ן מקצועית שמעוגנת בחוזה מפורט. על מנת לוודא שכל סעיף בחוזה מובן והוגן כלפי הלקוח, ניתן להיעזר בעו”ד המתמחה בתחום הנדל”ן. הסתייעות בעו”ד במהלך תהליך של רכישת נכס נדל”ן יכולה לחסוך לכם כסף רב גם על ידי הגעה למחיר מכירה התואם למחירי השוק והן על בכך שלא תצטרכו להתמודד עם ליקויים במבנה שאינם כלולים בחוזה. כאשר מדובר בעסקאות באזורים מבוקשים בהם דירה בודדת יכולה להימכר בסכומים גבוהים במיוחד, פנייה לעו”ד נדלן במרכז כמו עו”ד דוד שרון היא פעולה הכרחית שאסור לוותר עליה.

כיצד עו”ד נדלן במרכז מסייע לעסקה

כיוון שמדובר בעסקאות עם עשרות סעיפים ופרטים קטנים, אדם שאינו בקיא בתחום עלול לפספס חלקים חשובים שרלוונטיים לו במיוחד. עו”ד מומחה מוודא בשביל הלקוח כי החוזה כתוב בשקיפות ואינו מוטה לטובת המוכר בלבד. בנוסף, העורך דין יכול לעזור עם תשלומים נלווים לקנייה כמו מס רכישה והשבחה. כמו כן, עורך הדין יכול לברר על זהות המוכרים ולגלות האם הנכס אכן רשום על שמם וכי לא קיימים חובות. ניתן לברר גם לגבי היתר בנייה ורישום הנכס במחלקת ההנדסה המקומית. עורך דין מנוסה מכיר גם בעלי מקצוע אמינים שיכולים לבדוק את הנכס ולגלות ליקויים בתשתיות ולדרוש את תיקונם בהתאם לחוזה. כל אחד מנושאים אלו יעלה ביוקר לקונה שלא יברר אותם מראש.

כיצד לבחור עורך דין

כעת כשהבנו את חשיבותו של עורך הדין לעסקאות נדלן, כיצד נדע לבחור את עורך הדין הטוב ביותר? תחילה בדקו את הניסיון של עורך הדין ומשרדו. עדיף לבחור בעו”ד שליווה מספר רב של עסקאות ושמשרדו בעל מוניטין חיובי. תוכלו גם להתייעץ עם לקוחות קודמים שנעזרו בשירותי העורך דין וזכו בחוזה הוגן בעסקה משתלמת. חשוב גם שעורך הדין הנבחר יהיה זמין עבורכם בכל עת וישקף לכם כל שלב בתהליך. אם ברצונכם לשכור את שירותיו של עו”ד נדלן במרכז עם ניסיון רב שנים, משרד עורכי הדין של עו”ד דוד שרון מזמין אתכם ליצור קשר עוד היום כאן דרך האתר ולקבוע פגישה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

עו”ד נדל”ן במרכז

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן