עריכת הסכם ממון

עריכת הסכם ממון – כל מה שאתם צריכים לדעת 

חוק יחסי ממון בין בני זוג עוסק בחלוקת הרכוש במקרה של גירושין או פטירה. על פי החוק, שווי הממון והרכוש המשותף יתחלק חצי-חצי בין בני הזוג. אך אם זוג נשוי או זוג שעומד להינשא מחליט כי הוא מעדיף שהרכוש יחולק באופן שונה ממה שמנוסח בחוק, עליו להסדיר זאת בהסכם ממון. במקרה זה, מומלץ להיוועץ עם עו”ד להסכם ממון לצורך עריכת הסכם ממון. אם אתם מחפשים עו”ד שיסייע לכם בדרך לקבלת אישור הסכם ממון – משרד עו”ד ד. שרון בעל ותק וניסיון רב בליווי לקוחות ומתן ייעוץ משפטי לצורך הסכם ממון.  

הסכם ממון בקלות ובמהירות 

עריכת הסכם ממון היא משימה לא פשוטה שדורשת לא רק ידע מקצועי רב בתחום המשפטים, אלא גם סבלנות ורגישות. הסכם ממון דורש מבני זוג להיכנס עמוק לנושאים מורכבים ולעשות בחירות שישפיעו עליהם משמעותית בעתיד. עריכת הסכם ממון לרוב תכלול רשימת נכסים, ממון שיצטבר בעתיד, חובות עתידיים ומשכנתאות, קרנות השתלמות ופנסיה ואופן חלוקתם במקרה של פרידה בין בני הזוג. נוסף על כך, הסכם ממון יכול גם לכלול הנחיות מפורטות לגבי אופן ניהול הוצאות והכנסות בני הזוג בזמן נישואיהם. לצורך כך נדרש עו”ד מיומן, שמנוסה בנושא ועבד עם מגוון של לקוחות בתחום הממון. אצלנו במשרד עו”ד ד. שרון תמצאו עורכי דין מנוסים שילוו אתכם בכל התהליך, תוך מתן שירות מקצועי ואדיב שיסייע לכם להגיע להסכם ממון שמקובל על שני הצדדים. 

למי הסכם ממון יכול להתאים? 

רבים חושבים כי הסכם ממון הוא נחלתם הבלעדית של אנשים ממעמד כלכלי מסוים, אך לא בהכרח. הסכם ממון יכול להתאים לכל זוג שמעוניין להסדיר ולקבוע הנחיות ברורות לגבי אופן ההתנהלות הכלכלית שלו, בין שזה בזמן הנישואים או רק במקרה של פרידה. למעשה, אתם כלל לא חייבים להיות נשואים לצורך עריכת הסכם ממון. ניתן לעשות הסכם ממון גם אם אתם בני זוג לא נשואים שחיים ביחד ומעוניינים להסדיר את צורת ההתנהלות הכלכלית שלכם. במקרה זה, מדובר בהסכם חיים משותפים או הסכם ממון בין ידועים בציבור. משרדינו מציע ייעוץ משפטי וליווי מקצועי לכל אורך הדרך, שיתאים לצרכים שלכם ויסייע לכם בכל דבר בדרך לאישור הסכם הממון.  

ליווי כל הדרך עד לקבלת אישור הסכם ממון 

אז איך מקבלים אישור סופי שהסכם הממון בתוקף? בסוף התהליך ולאחר שהתייעצתם ועבדתם בליווי של עו”ד מוסמך לצרוך ניסוח הסכם הממון, האישור הסופי יתקבל על ידי בית המשפט או בית הדין הרבני. בהתאם לערכאה השיפוטית הרלוונטית עבורכם, השופט או הדיין יעניקו אישור להסכם. חשוב להדגיש כי לאחר מתן האישור, להסכם הממון תוקף של פסק דין לכל דבר ועניין, כולל אכיפתו. הדרך יכולה להיות ארוכה ומפרכת עד להגעה להסכם שמקובל על ידי שני הצדדים ומאושר על ידי בית המשפט, כך שחשוב לבחור בעורך דין שיידע לתת לכם את המענה המקצועי הטוב ביותר בתהליך מורכב זה.  

משרד עו”ד ד. שרון מאמין בשירות מקצועי ויעיל ובמקביל גם שירותי ואדיב עבור כל לקוחותינו ואנחנו מבטיחים לעשות את מירב המאמצים כדי שתצאו מבית המשפט עם הסכם ממון שיקנה לכם רוגע לאורך שנים בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית בהווה ובעתיד – והסכם ששניכם תהיו מרוצים ממנו. מחפשים עו”ד שיסייע לכם להגיע להסכם ממון כזה? אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל או במספר הטלפון שבראש העמוד ועו”ד שלנו ישמח לעמוד לשירותכם. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

עריכת הסכם ממון

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן