פטור העברה ללא תמורה

זקוקים לסיוע משפטי בנוגע לפטור העברה ללא תמורה? יש לנו פתרון בשבילכם!

משרד עורכי דין ד. שרון מתמחה בליווי זוגות המבקשים לבצע העברה של נכסים בין אחד לשני מבלי לשלם את מס השבח ומס הרכישה ובליווי הורים המבקשים להעביר נכס על שם ילדיהם. השירות של המשרד שלנו הוא מותאם לזוגות נשואים, ידועים בציבור וזוגות חד מיניים ויכול לסייע בכל התהליך הבירוקרטי מול רשויות המס. מכיוון שהמיסים על העברת נכסים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים, כדאי שתקבלו ייעוץ משפטי מקצועי בתהליך העברת הנכס לאחד הצדדים.

איך מחושב המס במקרה ומעבירים חלק מהזכויות?

הייעוץ המשפטי לגבי מיסוי נכס המועבר לבן או בת זוג רלוונטי גם במקרים בהם מועברים רק חלק מהזכויות של הנכס. למעשה, מיסוי העברה ללא תמורה הוא מאוד ספציפי למקרה שלכם ולכן לא ניתן לבצע את החישוב ללא כל הנתונים הרלוונטים למיסוי. באמצעות עורכי הדין המנוסים שלנו, תוכלו לקבל את כל המידע העדכני והמתאים למיסוי העברה ללא תמורה לנכס שלכם. חשוב לדעת כי במידה ויש מיסוי על הפעולה שלכם צריך להיות מעודכנים לגבי גובה המיסוי הקיים היום.

מילוי ההסכם המשפטי להעברה ללא תמורה

על מנת שתוכלו להתקדם בתהליך העברה ללא תמורה, אתם נדרשים למלא הסכם משפטי אותו תוכלו לקבל מאתנו. אך לפני שאתם ממלאים את הטופס, חשוב שתבינו את ההשלכות של ביצוע העברה ללא תמורה מבחינת המיסוי. בכל ביצוע העברה ללא תמורה יכולים להופיע 2 סוגי מיסים: מס שבח ומס מכירה. אנחנו במשרד עורכי דין ד. שרון נעניק לכם את הייעוץ המשפטי המקצועי ביותר בכדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לפני חתימה על ההסכם. המידע שאנחנו יכולים לספק לכם שווה לכם הרבה כסף.

קביעת פגישה עם עו”ד בנושא העברה ללא תמורה

בכדי שנוכל לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי מול רשויות המס, אנחנו ממליצים לכם לקבוע איתנו פגישה במשרד שלנו הממוקם בראשון לציון או אצלכם בבית. הצוות שלנו מספק ייעוץ משפטי להסכם העברה ללא תמורה ומסייע לכם לבצע את הפעולה עם המינימום מס הנדרש, אם בכלל. ניתן לבצע חתימה על הסכם העברה ללא תמורה יחד עם עורך דין מטעמנו על מנת שיהיה לכם את כל המידע הנדרש לפני החתימה.

פטור העברה ללא תמורה דרך משרד עורכי דין ד. שרון

לקביעת פגישה עם עורך דין מקצועי בנוגע לפטור העברה ללא תמורה, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר ונתאם עבורכם פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

פטור העברה ללא תמורה

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן