קניית דירה מקבלן

מתכננים לקנות דירה מקבלן? זה הזמן לפנות לעו”ד!

ישראלים רבים מעוניינים בשלב מסוים בחייהם לרכוש נכס כלשהו ובעיקר דירה אשר תשמש אותם למגורים לשנים הבאות. דירה או בית פרטי מספקים ביטחון מסוים ואפשרות לחיות במקום אחד ולגדל בו את הילדים. עלות הדירות בישראל מקשה מאוד היום על קבלת דירה וגם הבנקים אינם מהססים לתת משכנתאות בלי ההון הראשוני המתאים. קניית דירה מקבלן מלווה גם באחריות נוספת של פירעון הלוואת המשכנתא ויש לבדוק שהעסקה אכן תואמת ליכולות הכלכליות הנוכחיות שלכם. מלבד זאת, יש לבדוק את הפרויקט מבחינה משפטית, לברר יותר על החברה הקבלנית ולבדוק את החוזה בצורה מעמיקה.

קניית בית פרטי ורכישת דירה

כאשר אתם רוכשים בית פרטי או דירה חדשה ישירות מחברה קבלנית, יש לכם את הגמישות לבצע שינויים במבנה ובעיצוב שיתאימו לצרכים שלכם ושל בני הבית. במקרים מסוימים ניתן להוריד או להוסיף קירות ולעצב את המטבח מחדש עם עיצוב המותאם לכם, כאשר הכל צריך להיות בהסכמה מלאה עם הקבלן. במקרים מסוימים רכישת דירה מיזם יכולה להיות משתלמת יותר מרכישת דירה יד שנייה עקב שווי ערך שיכול לעלות בעקבות השקעות נוספות בסביבה, כמו בניית גני ילדים ובתי ספר. קניית בית פרטי או קנייה של דירה חדשה, כנראה תהיה ההשקעה הכספית הגדולה ביותר בחייכם. אם כן, כאשר אתם באים לסגור עסקה לרכישת דירה או קנייה של בית פרטי, חשוב מאוד שיהיה לכם ליווי משפטי מלא לכל אורך התהליך. ליווי של עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין, יכול לסייע לכם בניהול משא ומתן לרכישת דירה או בית פרטי במטרה שההסכם הסופי ישרת את האינטרסים שלכם בצורה אופטימלית.

ניסוח ועריכת חוזה לקניית דירה

החוזה לקניית דירה מקבלן שונה מחוזה לרכישת נכס קיים. הוא כולל מספר סעיפים מורכבים יותר הדורשים הבנה מעמיקה בדיני נדל”ן וניסיון בתחום. ההסכם כולל היבטים כגון איכות בנייה ותיקון ליקויים, נושאים אשר אינם מופיעים בהסכם מכר רגיל של דירה ישנה. רבים מהסעיפים מתארים תרחישים פוטנציאליים היכולים לפגוע באינטרסים האישיים והכלכליים שלכם בעתיד. פנייה למשרד עורך דין ותיק ומקצועי היא קריטית לתהליך מול היזם והקבלן.

ליווי משפטי לקניית דירה מקבלן

לקבלת ליווי וייעוץ משפטי לקניית דירה מקבלן או בית פרטי, צרו קשר עם משרד עורכי דין דוד שרון המתמחה בדיני מקרקעין ומביא איתו ידע עצום וניסיון רב בליווי רכישות של דירות בפרויקטים חדשים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

קניית דירה מקבלן

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן