רכישת בית מקבלן

כישת בית בשוק הנדל”ן הישראלי היא החלטה כבדת משקל בה צריך להתחשב בשלל היבטים. אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא הבחירה בין רכישת בית מקבלן לבין בית מיד שנייה. כיוון שאתם עומדים להשקיע הון גדול בקנייה חשוב לבצע בחינה מקיפה של היתרונות והחסרונות של שתי אופציות אלו ולהימנע מטעויות שיעלו לכם ביוקר. מעבר לכך, על מנת שהעסקה החשובה תתבצע באופן הוגן עם חוזה ברור ניתן לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בעסקאות נדל”ן שיוכל ללוות אתכם לאורך תהליך הרכישה.

מהם היתרונות ברכישת בית מקבלן

לקניית בית חדש ישירות מהקבלן יש מספר יתרונות. דבר ראשון, אתם מקבלים בית חדש לחלוטין. זאת אומרת שהבית נקי, כל התשתיות עובדות ואין צורך לבצע תיקוני צבע. הקבלן גם מעוניין למסור דירה במצב תקין שכן אין ברצונו לפגוע בשמו הטוב ולאבד קונים נוספים. יחד עם זאת, ניתן לקבל אישור על תקינות הבית מאנשי מקצוע שכל מטרתם לאתר ליקויים בנכסים חדשים וכן מעורך דין שידאג כי עובדה זו היא חלק מהחוזה. דבר שני, קבלנים עשויים להיות גמישים יותר במחיר המכירה. הקבלן מוכר לרוב מספר רב של נכסים באותה תקופה וברצונו לעשות זאת במהירות מבלי להחזיק בהם זמן רב שעולה להם כסף. בנוסף, כאשר בוחרים ברכישת בית מקבלן עוד בשלב הבנייה של הנכס, אתם יכולים לעקוב מקרוב אחרי התקדמות הבנייה ולראות שהתכנון שהובטח לכם אכן יוצא לפועל. כמו כן כל בניין חדש שמוקם בישראל עומד בתקנות הבנייה המחמירות ביותר וכולל אזורים מוגנים.

חתימת חוזה מול קבלן

בעת חתימה על חוזה נדל”ן מומלץ להסתייע בעורך דין ואף כדאי שינכח במעמד החתימה עצמו. בתור הלקוחות אתם צריכים להיות מודעים לזכויות שמגיעות לכם ולוודא החוזה כולל סעיפים מפורטים על התחייבויות הקבלן והרוכשים. הדבר האחרון שתרצו הוא לגלות שהקבלן מפר הבטחה ולגלות שאין לה כל ראייה כתובה שכן יהיה קשה מאוד לקבל פיצוי שאינו מעוגן בחוזה. עורך דין מומחה עם ניסיון של שנים יכול לסייע ללקוחות פרטיים ועסקיים להגיע לעסקה משתלמת הוגנת לכל הצדדים. אם ברצונכם לקבל ייעוץ מקצועי על רכישת בית מקבלן צרו קשר עם עו”ד דוד שרון ותהנו מליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

רכישת בית מקבלן

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן