רכישת נכס מקבלן

קניית נכס חדש ישירות מקבלן היא תהליך מורכב שבו הלקוח צריך לבצע החלטות חשובות שישפיעו רבות על המשך חייו. תהליך הקנייה יכול להתחיל עוד טרם החלה בניית הנכס, כלומר הלקוח משלם על תמורה מובטחת על הנייר. עובדה זו מדגישה את חשיבות חוזה הקנייה ברכישת נכס מקבלן, חוזה המהווה את הבסיס לעסקה ומחייב את הקבלן להבטחותיו באופן חוקי. על מנת להבטיח שהחוזה משרת את צרכיכם וכדי להנות מעסקת נדלן משתלמת, רצוי להיעזר בעורך דין מומחה בתחום שילווה אתכם לאורך תהליך הרכישה ויוודא שכל הצדדים בעסקה יצאו מרוצים.

למה כדאי לקנות נכס מקבלן

לרכישת נכס מקבלן מספר יתרונות שהופכים אותה לעסקה כדאית, ובמיוחד עם ליווי של עורך דין. דבר ראשון, הנכס שמקבלים חדש לחלוטין, כלומר כל התשתיות (חשמל, מים וכו’) תקינות וכן אין ליקויים שנוצרו על ידי הדיירים הקודמים. דבר שני, קניית נכס חדש מאפשרת לכם לפעמים לדון עם הקבלן על חלוקת המבנה ולבצע התאמות אישיות. כמו כן, רכישה ישירות מקבלן מקבילה לעסקה רשמית ואפשר לקבוע פריסת תשלומים ארוכה שבעלי דירות מיד שנייה לא תמיד יסכימו לה. יתרון נוסף הוא שנכסים חדשים ממוקמים לרוב באזורים נחשקים שניתן למצוא סביבת אזורים ציבוריים לרווחת הדיירים. עורך דין המתמחה בנדל”ן יוכל לעקוב מקרוב אחרי תהליך הבנייה או לבצע עבורכם סקירה של הנכס הגמור והאזור שבו הוא ממוקם במטרה לוודא שאכן מדובר עסקה משתלמת וכי הקבלן עומד בהתחייבויות החוזה.

מה חשוב לבדוק בחתימה על חוזה

טרם חתימה על חוזה לרכישת נכס מקבלן, על עורך הדין לבצע בדיקות מקיפות. תחילה יש לבדוק את הרקע של הקבלן – האם מדובר באדם אמין או שמא הוא בעל עבר מפוקפק. חשוב גם לוודא שהקבלן בעל רישיון בתוקף וכי היתרי הבנייה הרלוונטיים קיימים ומאושרים על די ועדות בנייה מקומיות. לאחר מכן יש לדאוג שהחוזה עצמו כולל סעיפים מפורטים שמשרתים את האינטרס של הלקוח, למשל התחייבות לתאריך קבלת הנכס, פיצוי על ליקויים ועוד. על המחיר הסופי וכל התשלומים הנלווים להיות מצוינים בבירור בחוזה וכן כל סעיף בעייתי צריך לעבור בירור ופישוט על מנת שלא יוכל להתפרש לכמה מובנים. על מנת להנות מחוזה קנייה משקף והוגן, עו”ד דוד שרון ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ואמין לאורך כל תהליך הרכישה. לפרטים נוספים ולתיאום פגישה ניתן להשאיר פרטים כאן באתר.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

רכישת נכס מקבלן

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן