הסכם שכירות בית

רוצים לקבל ייעוץ משפטי לחתימת הסכם שכירות בית? בעלי נכס וצריכים ניסוח מקצועי להסכם?

אם אתם מתכננים לחתום על הסכם שכירות או מתכוונים להחתים דיירים על הסכם שכירות כדאי שיהיה לכם ליווי משפטי של עורך דין בתחום הנדל”ן. אנחנו במשרד עורכי דין ד. שרון מלווים בעלי דירות ושוכרים המעוניינים לקבל ייעוץ וליווי משפטי לכל שלבי החתימה על הסכם השכירות. אנחנו נאסוף עבורכם את המסמכים הרלוונטיים ונבדוק את סעיפי ההסכם על מנת לוודא שכל הזכויות שלכם בקשר עם ההסכם מופיעות במלואן.

מה ההבדל בין שכירות מוגנת לשכירות בלתי מוגנת?

הסכם השכירות שאתם עומדים לחתום עליו או להחתים את הדיירים שלכם הוא הסכם שכירות בלתי מוגן בו למעשה לשוכר אין הגנה מפני פינוי של הנכס. הסכמי שכירות מוגנים לעומת זאת נחתמים בשכירות של דמי מפתח ומאפשרים לדייר להתגורר בנכס כל עוד הוא חי. אנחנו במשרד עורכי דין ד. שרון יכולים לנסח עבורכם הסכם שכירות בלתי מוגן ולהוסיף בניסוח את כל הסעיפים החשובים ביותר לכם, בין אם אתם שוכרים את הנכס ובין אם אתם משכירים אותו לדיירים.

איך אפשר לדעת שההסכם כולל כל הזכויות שלי?

בעלי נכסים להשכרה ושוכרים לעיתים רבות משתמשים בהסכמים סטנדרטיים אשר אינם מותאמים לתנאים בה מתבצע ההסכם. על מנת שתוכלו לדעת שהסכם שכירות בלתי מוגנת כולל את כל הזכויות שלכם כבעלי הנכס או כשוכרים, אנחנו ממליצים לכם לשלוח אלינו למשרד עורכי דין ד. שרון את הסכם שכירות בלתי מוגנת שלכם לבדיקה ואנחנו נבדוק את כל הסעיפים בהסכם ונתאים אותו לצרכים שלכם. לכל הסכם יש את הייחודיות שלו ואת הסעיפים שצריך להוריד או להוסיף על מנת לשמור על האינטרסים האישיים והכלכליים שלכם.

האם אפשר להשתמש בהסכם שכירות רגיל לדייר משנה?

הסכם לשכירות משנה מסדיר מבחינה משפטית את היחסים בין בעל הנכס, לבין שוכר הנכס ולבין המשכיר של הנכס שלכם. למעשה, הסכם שכירות דייר משנה בנוי בצורה שונה מהסכם שכירות רגיל ולכן יש לנסח אותו בצורה שתתאים לתנאי ההסכם. אנחנו במשרד עורכי דין ד. שרון מעניקים ייעוץ משפטי להסכם שכירות דייר משנה ויכולים לסייע לכם להגיע להסכם הטוב ביותר מבחינתכם.

הסכם שכירות בית עם משרד עורכי דין ד.שרון

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל נוסח של הסכם שכירות בתוך זמן קצר ובעלות הוגנת!

לקבלת ייעוץ משפטי בנוגע להסכם שכירות בית, צרו אתנו קשר עכשיו ונתאם לכם שיחה עם עורך דין מומחה בנדל”ן מהמשרד שלנו.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

הסכם שכירות בית

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

דילוג לתוכן