הסכם שכירות זמני

מהו הסכם שכירות זמני ואיך כדאי לעשות אותו?

הסכם שכירות זמני הוא הסכם שכירות שנחתם לתקופה קצרה של פחות משנה אחת. תקופת השכירות הזמנית יכולה להיות של מספר חודשים, או אפילו של מספר שבועות או ימים. הסכם שכירות מסוג זה יכול להיות שימושי במספר מקרים, כגון השכרת דירה לסטודנטים או לעובדים זרים, השכרת חנות או משרד לעסקים קטנים או השכרת ציוד או נכסים אחרים לאירועים מיוחדים. בהסכם השכירות הזמני יש לכלול פרטים שונים כמו זהות השוכר והמשכיר, פרטי הנכס המושכר ומחיר השכירות. ההסכם אינו שונה במהותו מהשכם שכירות רגיל, אך עם זאת ישנם סעיפים שאפשר להוסיף או להוריד על מנת להתאים אותו במדוייק לצרכים שלכם, בעיקר אם אתם משאירים ציוד ורכוש שלכם בתוך הנכס לתקופת השכירות.

הסכם שכירות לסטודנטים ותיירים

השכרה של הנכס שלכם לסטודנטים לתקופות קצרות או לתיירים או סטודנטים מחו”ל יכול להוות דרך יעילה להגדיל את הרווח שלכם מהנכס. אם מדובר על נכס המיועד לתיירות, זוהי אופציה רלוונטית ולכן מומלץ לעשות זאת עם הסכם מסודר המותאם במדוייק לתנאים הרצויים לכם. יש לכלול בהסכם את כל הסעיפים השומרים על הזכויות שלכם בנכס במטרה לוודא כי הדיירים אכן ישלמו ויהיו מחוייבים לשלם את כל ההתחייבויות שלהם, כגון שכירות, חשבונות, או להכניס סכום קבוע שיכלול את כולם בעסקה.

ליווי מקצועי של עורך דין

על מנת לערוך לנסח הסכם שכירות זמני, בין אם זה עבור נכס מסחרי ובין אם זה עבור נכס פרטי, מומלץ לעשות זאת בליווי של משרד עורכי דין בתחום המקרקעין. עורך דין בתחום המקרקעין יכול לסייע לכם בניסוח המסמך, בחירת הסעיפים הרלוונטיים ואף במשא ומתן מול השוכרים. אנחנו במשרד עורכי דין דוד שרון נסייע לכם בניסוח המסמך ונלווה אתכם גם לאורך חתימת החוזה עם כל התנאים הנדרשים לשמירה על הזכויות שלכם. חוזה לתקופה קצרה בדרך כלל לא כולל ערבים, אך ניתן להשתמש בפתרונות אחרים על מנת להבטיח כי הכסף שלכם לא יפגע בתהליך ההשכרה.

הסכם שכירות זמני

רוצים לדעת יותר על הסכם שכירות זמני? מעוניינים בניסוח הסכם שכירות מותאם אישית? זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במשרד עורכי דין דוד שרון נסייע לכם בניסוח המסמך ובכל תהליך ההשכרה הנדרש לכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

הסכם שכירות זמני

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן