הסכם שכירות יומי

רוצים להשכיר נכס לשבוע או ליום?

ככל ששוק השכירות ממשיך לצמוח עולה הצורך בהסדרה משפטית של יחסי בעלי הדירה מול השוכרים, בין אם השכירות היא לתקופה ממושכת ובין אם היא לתקופה קצרה. עליית מחירי הנדל”ן בישראל הובילה לעלייה במספר השוכרים של דירות ואף בתים פרטיים, מה שמחייב חוזה שכירות מוגדר התואם את הצרכים הקיימים בשוק השכירות של היום. ניסוח חוזה מותאם אישית עם משרד עורכי דין לדיני מקרקעין, יכול לסייע לכם לשמור על האינטרסים האישיים והכלכליים שלכם בתהליך ההשכרה של הנכס.

חוזה שכירות הלכתי עם עו”ד

חתימה על חוזה הלכתי הינה ייחודית וכיום ישנם עורכי דין לדיני מקרקעין המתמחים בתחום זה. חוזה זה מהווה תרומה אישית של בעל הנכס להחייאה מחדש של דיני התורה. בנוסף לכך, החוזים הללו מאפשרים שילוב של התורה ודיני התורה בכלכלה בישראל ובמידה וזה מדובר בנכס מסחרי, גם בהתנהלות המסחר. חשוב לדעת כי  החוזה כולל סעיף בוררות המחייב את הצדדים לקבוע מראש מי יפתור סכסוך משפטי במידה ומגיעים לשלב כזה בין בעלי הנכס לבין השוכרים מה שיסייע לזרז את סיום הסכסוך והגעה להסכם מסוים או פתרון אשר ימנע גם סכסוכים בעתיד. חוזה שכירות הלכתי רצוי לעשות בליווי של עורך דין אשר ינסח עבורכם את החוזה בהתאם לתקנות הנדרשות.

היתרון של חוזה שכירות זמנית

מלבד ניסוח של חוזה שכירות המותאם לכללים מסוימים בהלכה, משרד עורכי דין מקצועי יכול לסייע לכם בניסוח חוזים לדיירים מזדמנים או לשוכרים לתקופות קצרות. בערים רבות ובעיקר בערי תיירות כמו תל אביב וירושלים, ישנה דרישה גדולה לחוזה שכירות זמנית עבור ישראלים, עולים חדשים ותיירים. ניסוח חוזה משפטי אשר ישמור על האינטרסים שלכם בעת השכרת הנכס, הוא רלוונטי למעשה לכל בעל נכס. במקום להשכיר את הנכס בצורה לא מסודרת ולקוות לטוב, תוכלו להסדיר את תנאי השכירות לא רק בעל פה, אלא גם בכתב ובחוזה חתום מול השוכר או השוכרים.

ניסוח של הסכם שכירות יומי

לקבלת שירותים משפטיים מקצועיים לצורך ניסוח של הסכם שכירות יומי או הסכם שכירות הלכתי, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין דוד שרון המתמחה בניסוח ועריכה של הסכמי שכירות למבנים מכל הסוג ומסייע לבעלי נכסים במגזר העסקי והפרטי באזורים נרחבים בארץ.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

הסכם שכירות יומי

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

                Call Now Button דילוג לתוכן